• Sváděj anglicky podkladový světlý obrázek
  Flirt, rande a sex!
  Kurz vychází z metody Imitum®.
  • Určeno pro ženy i muže
  • Naučíte se správnou výslovnost
  • Budete v angličtině rovnou myslet
  Ikona aplikace Sváděj anglicky
 • Praktická slovní zásoba
  Tohle v žádné učebnici nenajdeš!
  Zábavná a příjemná forma výuky
  symboly muže a ženy
  symboly mužského a ženského pohlaví v srdci
15
skvělých lekcí
791
slovních spojení
1359
unikátních slov
58126
instalací

Flirt, rande a sex!

Svádět v angličtině

Sváděj anglicky ti rozšíří slovní zásobu o taková slovíčka, bez kterých se v běžném životě neobejdeš! Chystáš se do zahraničí a chceš si to užít se vším všudy? Nevíš, jak v angličtině flirtovat s objektem svého zájmu? Nenacházíš ta správná slova? Nezoufej! Je tu kurz Sváděj anglicky, který tě vše naučí! Flirt, rande a sex – tři věci tak přirozené, že bez nich to prostě nejde.

Vedle kurzu Hospodská angličtina přichází další kurz lehce pikantní angličtiny, který tě provede uměním flirtování, první schůzky či líbání. Naučíš se mnoho nových intimních slovíček, budeš vědět, jak správně pojmenovat části ženského i mužského těla a k tomu si ještě rozšíříš své znalosti o sexuálních polohách. To vše díky osvědčené metodě Imitum®.

Každý na světě flirtuje, tak proč se to nenaučit v angličtině? A kdo ví, třeba se zlepšíš nejen v anglickém jazyce. Po absolvování kurzu Sváděj anglicky ti celý svět bude ležet u nohou! Takže když to na tebe někdo vybalí, budeš přesně vědět, jaké části těla složit kompliment a jak říct, co chceš.

Upozornění!

Obsah této aplikace je nevhodný pro děti a mládež!

Stáhnout pro Windows Phone Stáhnout z Google Play Stáhnout z Windows Store Stáhnout v App Store